Дата публікації У Ботсаду Києва відкриють новий сезон Svitlo Concerts із музикою Sade та Sting
Опубліковано 24.06.26 21:10
Переглядів статті У Ботсаду Києва відкриють новий сезон Svitlo Concerts із музикою Sade та Sting 97

У Ботсаду Києва відкриють новий сезон Svitlo Concerts із музикою Sade та Sting

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter
У Ботсаду Києва відкриють новий сезон Svitlo Concerts із музикою Sade та Sting
фото з відкритих джерел: сезон концертів Svitlo Concerts

У Києві стартує новий сезон концертів Svitlo Concerts у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка, відкриття якого відбудеться 25 червня.

Як повідомляється, музичний вечір пройде у Саду троянд просто неба та буде присвячений виконанню хітів Sade та Sting в інструментальних аранжуваннях.

Що буде у програмі

Музиканти Svitlo квінтету виконають відомі композиції, зокрема:

Smooth Operator

No Ordinary Love

The Sweetest Taboo

Shape of My Heart

Desert Rose

Message in a Bottle

та інші світові хіти у новому звучанні.

Формат події

Концерт триватиме з 19:00 до 20:30. Відвідувачі зможуть насолодитися музикою на тлі заходу сонця та природної атмосфери ботанічного саду.

Подія позиціонується як відкриття нового сезону концертів під відкритим небом, які регулярно проходять у Саду троянд.

Про проєкт Svitlo Concerts

Svitlo квінтет — музичний проєкт київської команди Svitlo Concerts, що спеціалізується на інструментальних триб’ют-програмах світових виконавців, серед яких також Michael Jackson, Adele та Billie Eilish.

Організатори запрошують киян та гостей столиці провести вечір у форматі поєднання живої музики та природної атмосфери ботанічного саду.