У Києві стартує новий сезон концертів Svitlo Concerts у Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка, відкриття якого відбудеться 25 червня.
Як повідомляється, музичний вечір пройде у Саду троянд просто неба та буде присвячений виконанню хітів Sade та Sting в інструментальних аранжуваннях.
Що буде у програмі
Музиканти Svitlo квінтету виконають відомі композиції, зокрема:
Smooth Operator
No Ordinary Love
The Sweetest Taboo
Shape of My Heart
Desert Rose
Message in a Bottle
та інші світові хіти у новому звучанні.
Формат події
Концерт триватиме з 19:00 до 20:30. Відвідувачі зможуть насолодитися музикою на тлі заходу сонця та природної атмосфери ботанічного саду.
Подія позиціонується як відкриття нового сезону концертів під відкритим небом, які регулярно проходять у Саду троянд.
Про проєкт Svitlo Concerts
Svitlo квінтет — музичний проєкт київської команди Svitlo Concerts, що спеціалізується на інструментальних триб’ют-програмах світових виконавців, серед яких також Michael Jackson, Adele та Billie Eilish.
Організатори запрошують киян та гостей столиці провести вечір у форматі поєднання живої музики та природної атмосфери ботанічного саду.
Великий концерт пам'яті ADAM у Києві: ВДНГ анонсував музичну подію
У Києві 25 червня буде до +26°C: протягом дня очікується дощ