У Києві працівники комунальної організації «Муніципальна охорона» надали допомогу жінці, якій раптово стало зле, та взяли участь у припиненні порушення комендантської години.
Як повідомили в КО «Муніципальна охорона», інцидент із порятунком стався під час обходу території однієї з міських клінічних лікарень. Охоронець виявив жінку, яка втратила свідомість і мала проблеми з диханням.
До постраждалої оперативно прибули колеги, які спільними зусиллями відновили дихання та стабілізували її стан до приїзду медиків. Жінку передали лікарям та госпіталізували, її стан наразі контролюється фахівцями.

Окремо у «Муніципальній охороні» повідомили ще про один випадок на проспекті Науки, де під час комендантської години група людей порушувала громадський порядок біля одного з магазинів.
Після прибуття охоронців і поліції більшість учасників розійшлися. Двох жінок, які, за даними структури, ігнорували законні вимоги правоохоронців, доставили до Голосіївського управління поліції для з’ясування обставин.

У Києві 25 червня буде до +26°C: протягом дня очікується дощ
Київські університети в топі рейтингу якості освіти: КНУ і КПІ — серед лідерів України