Дата публікації У Києві встановили стенди з водою, щоб допомогти тваринам пережити спеку
Опубліковано 17.08.25 19:19
Переглядів статті У Києві встановили стенди з водою, щоб допомогти тваринам пережити спеку 27

У Києві встановили стенди з водою, щоб допомогти тваринам пережити спеку

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter
У Києві встановили стенди з водою, щоб допомогти тваринам пережити спеку

У столиці облаштували спеціальні зони для безкоштовного пиття води, аби допомогти тваринам пережити літню спеку. Ініціатива реалізована працівниками комунальних служб та вже працює у кількох парках Дарницького району.

Де можна знайти стенди

Перші точки з питною водою для чотирилапих облаштовані у таких зелених зонах:

  • парк «Позняки»;
  • парк імені Воїнів-інтернаціоналістів;
  • парк «Привокзальний»;
  • сквер на проспекті Петра Григоренка, 36–38.

Тепер під час прогулянки власники тварин можуть дати улюбленцям воду, а також напитися з них можуть безпритульні собаки й коти.

Чому це важливо

Фахівці наголошують: спека становить небезпеку не лише для людей, а й для тварин. Вчасний доступ до води допомагає уникнути зневоднення, перегріву та пов’язаних із цим хвороб. Окрім того, стенди сприяють збереженню міської екосистеми, адже чиста вода важлива і для диких тварин, що мешкають у мегаполісі.

Наявність таких ініціатив свідчить про розвиток гуманного ставлення киян до тварин та поступове наближення столиці до європейських стандартів міського благоустрою.

Європейський досвід

Подібні стенди для тварин – звична практика у багатьох містах Європи. Київ лише нещодавно приєднався до цієї традиції, однак мешканці вже відзначають користь та зручність такого нововведення.