У Києві на лівому березі міста запровадили екстрені відключення електроенергії. Про це повідомили в компанії YASNO.
Енергетики зазначають, що відключення застосовуються в екстреному режимі. Це означає, що вони можуть відбуватися без дотримання раніше опублікованих графіків та тривати до окремого розпорядження диспетчерів.
Мешканцям рекомендують перевіряти актуальну інформацію щодо свого будинку через офіційні сервіси YASNO та бути готовими до можливих змін у режимі електропостачання.
Наразі інформації про поширення екстрених відключень на правобережну частину столиці немає.
У КНУ відкрили фотовиставку про життя ветеранів після фронту: 21 історія без стереотипів
День Конституції у Пирогові: у Музеї просто неба відкриють історичну експозицію та влаштують святковий концерт