Столичні правоохоронці затримали 37-річного рецидивіста з Кіровоградської області, який систематично крав речі пасажирів у міжміських поїздах західного напрямку. Зафіксовано щонайменше три епізоди крадіжок, втім слідчі перевіряють його на причетність до інших злочинів.
Як діяв крадій
Зловмисник вибирав потяги Харків — Ужгород, Київ — Ужгород, Ворохта — Харків. Мішенню ставали:
- валізи та сумки,
- документи й банківські картки,
- мобільні телефони (зокрема iPhone 14),
- дорогі аксесуари — наприклад, позолочений годинник,
- гаманці з готівкою.
Один із потерпілих — 66-річний пасажир — виявив пропажу своїх речей уже на станції «Київ-Пасажирський».
Затримання
Оперативники відділу поліції на станціях залізничного транспорту разом із працівниками Укрзалізниці встановили маршрут підозрюваного.
Він придбав квиток на поїзд Київ — Кропивницький, після чого його затримали на одній зі станцій у Черкаській області.
Чоловікові повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 ККУ — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.
Суд узяв його під варту. Покарання — від 5 до 8 років позбавлення волі.
Пообіцяв дрони для фронту і зник: киянин виманив у волонтера 30 тисяч доларів
Грабіж під час очікування вироку: на Подолі затримали “мисливця” за тонометрами