У Києві у підземці припиняють роботу останні каси, де пасажири могли розрахуватися готівкою. Відповідні оголошення з’явилися у вестибюлях станцій метрополітену.
За даними КП «Київський метрополітен», з 28 квітня каси більше не працюють на станціях «Почайна», «Вокзальна» та «Видубичі». Таким чином, готівкова оплата проїзду через каси остаточно виводиться з обігу.

Водночас пасажирам пропонують альтернативні способи оплати проїзду:
- QR-квитки або транспортні картки, які можна придбати в терміналах самообслуговування у вестибюлях станцій;
- безконтактну оплату банківською карткою безпосередньо на турнікетах;
- оплату через смартфони з Apple Pay або Google Pay;
- застосунок «Київ Цифровий».
У метрополітені закликають пасажирів заздалегідь обрати зручний цифровий спосіб оплати, щоб уникнути незручностей під час поїздок.
Київський університет Грінченка увійшов до топ-10 вишів України: яке місце посів у рейтингу
У Києві вперше провели масштабні змагання з дзюдо серед школярів: майже 400 учасників