Дата публікації У метро Києва закривають останні каси: як тепер оплатити проїзд без готівки
Опубліковано 29.04.26 09:15
Переглядів статті У метро Києва закривають останні каси: як тепер оплатити проїзд без готівки 1420

У метро Києва закривають останні каси: як тепер оплатити проїзд без готівки

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter
У метро Києва закривають останні каси: як тепер оплатити проїзд без готівки
фото з відкритих джерел: метро

У Києві у підземці припиняють роботу останні каси, де пасажири могли розрахуватися готівкою. Відповідні оголошення з’явилися у вестибюлях станцій метрополітену.

За даними КП «Київський метрополітен», з 28 квітня каси більше не працюють на станціях «Почайна», «Вокзальна» та «Видубичі». Таким чином, готівкова оплата проїзду через каси остаточно виводиться з обігу.

У метро Києва закривають останні каси: як тепер оплатити проїзд без готівки - 1

Водночас пасажирам пропонують альтернативні способи оплати проїзду:

  • QR-квитки або транспортні картки, які можна придбати в терміналах самообслуговування у вестибюлях станцій;
  • безконтактну оплату банківською карткою безпосередньо на турнікетах;
  • оплату через смартфони з Apple Pay або Google Pay;
  • застосунок «Київ Цифровий».

У метрополітені закликають пасажирів заздалегідь обрати зручний цифровий спосіб оплати, щоб уникнути незручностей під час поїздок.