У Голосіївському районі Києва комунальні служби провели демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд та впорядкували прилеглі території.
Про це повідомляє Голосіївська районна державна адміністрація.
Демонтаж і прибирання територій
Після знесення кіосків комунальники розпочали роботи з прибирання та відновлення благоустрою. З територій вивозили залишки конструкцій і очищали громадський простір.
Роботи проводилися відповідно до рішення Київської міської державної адміністрації від 13 червня 2024 року щодо порядку розміщення тимчасових споруд у місті.
Де проводили роботи
Цими днями демонтаж і прибирання відбувалися за такими адресами:
- вул. Героїв Маріуполя;
- вул. Васильківська, 34;
- просп. Науки, 94/5.
Що далі
У Голосіївській РДА зазначають, що роботи з демонтажу незаконних споруд і впорядкування територій триватимуть і надалі.
Мета таких заходів — звільнення міського простору та покращення благоустрою в районі.




У Києві та області оголосили жовтий рівень небезпеки: прогнозують грозу, град і шквали
Київ ризикує не встигнути модернізувати систему теплопостачання до зими: що відомо