У Києві на період літніх канікул змінюють правила проїзду для школярів: з 1 липня до 31 серпня скасовується безоплатний проїзд у міському транспорті, натомість діятимуть пільгові учнівські проїзні зі знижкою 75%.
Як повідомляють у КМДА, придбати такі квитки можна через застосунок «Київ Цифровий», термінали самообслуговування, на сайті КП «ГІОЦ» або в застосунку EasyPay.
Для учнів денної форми навчання доступні кілька варіантів пільгових проїзних, зокрема безлімітні та пакетні квитки на різну кількість поїздок. Серед них: місячний безлімітний проїзний за 325 грн, проїзний на 62 поїздки за 97,50 грн, на 92 поїздки за 143,75 грн, на 124 поїздки за 192,50 грн, а також інші тарифні пакети.
У КМДА зазначають, що школярі можуть купувати одноразові поїздки за учнівським квитком, однак у цьому випадку знижка 75% не застосовується.
Окремо повідомляється, що з 1 липня до 31 серпня також тимчасово призупиняється право на безоплатний проїзд для курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються пільгами протягом навчального року.
«Динамо» підписало 18-річного форварда з Франції: що відомо про П’єра Мунгенге
Фестиваль морозива у Lavina: у Києві пройде солодкий вікенд 27–28 червня