Під Києвом у Боярській міській громаді офіційно заборонили купання у всіх водоймах. Рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради з міркувань безпеки та для запобігання нещасним випадкам на воді.
Обмеження діє на території всіх населених пунктів громади, а це 11 сіл і місто Боярка: Тарасівка, Нове, Малютянка, Забір’я, Княжичі, Жорнівка, Перевіз, Іванків, Новосілки та Дзвінкове. Відповідно заборона поширюється на всі місцеві водойми.
У місцях стихійного відпочинку вже встановлюють попереджувальні таблички з написом «Купатися заборонено». Мешканців закликають не ігнорувати ці знаки та утриматися від входу у воду.
Водночас рятувальники наголошують, що відпочинок біля водойм потребує підвищеної обережності. Людям радять обирати лише офіційно облаштовані пляжі, не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння та обов’язково стежити за дітьми.
За даними поліції Київської області, від початку літа на водоймах регіону загинули вже 11 людей, серед них — 15-річний хлопець.
Людмила Оляновська стала чемпіонкою України та встановила особистий рекорд у спортивній ходьбі
На Київщині встановили перші «готелі для комах»: WWF-Україна запускає екологічний проєкт