У Києві правоохоронці затримали 35-річного місцевого жителя, якого підозрюють в організації каналу постачання наркотиків із-за кордону. Вартість вилучених речовин, за оцінками слідства, становить близько 3 мільйонів гривень на «чорному» ринку.
За даними поліції, чоловік був фігурантом другого етапу спецоперації «Рубікон». Він адміністрував закритий канал у месенджері, де пропонував кокаїн та інші психотропні речовини. Продаж здійснював особисто під час зустрічей із клієнтами, а розрахунки приймав готівкою, через банківські картки та криптовалюту.
Правоохоронці затримали його під час отримання чергової партії кокаїну, яка прибула з Європи поштовим відправленням. Після цього в його квартирі провели обшук і виявили додаткові наркотики: альфа-PVP, канабіс, кратом, ЛСД, а також кондитерські вироби з вмістом канабісу.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.




У Києві співучасник теракту проти військового ЗСУ отримав 5 років тюрми — суд
На Обухівщині викрили схему із землею та розтратою понад 75 млн грн — меру оголосили підозру